Bezpečnostní dveře BEDEX - atypická zakázková výroba

Bezpečnostní dveře BEDEX - atypická zakázková výroba

Bezpečnostní dveře BEDEX - atypická zakázková výroba


Součástí obchodní strategie společnosti BEDEX je snaha o částečnou typizaci výroby dveří. Tyto stránky představují tři typové řady bezpečnostních dveří. Při existující škále variabilních možností zpracování dveří však základním způsobem práce zůstává zakázková produkce.

Za každými dveřmi se skrývá originální interiér, a není proto důvod, proč by i samy dveře neměly být originální, jedinečné.

Bezpečnostní dveře se liší nejen tvarem a rozměry. Mnohem důležitější je účel, ke kterému slouží a zvolený stupeň zabezpečení. Jim odpovídá konstrukce a volba vybavení dveří.

Zatímco konstrukční odlišnosti a vnitřní výbava zůstávají očím skryty, povrchová úprava, kování a doplňky jsou naopak výraznými prvky. Jejich design musí odpovídat funkčním i estetickým požadavkům. Proto ve všech oblastech výbavy a povrchové úpravy dveří spolupracujeme s osvědčenými a renomovanými dodavateli komponentů či materiálů.

Možnosti výběru jsou obrovské, a tak se dvoje konstrukčně naprosto shodné dveře mohou zvenčí k nepoznání lišit. Můžeme je barevně lakovat či polepit omyvatelnou fólií nebo třeba obložit patinovaným slavonským dubem tak, že naprosto splynou s interiérem renesančního zámku.

Díky zakázkové výrobě umíme zkrátka dát bezpečnosti ten správný kabát! Pokud jste si tedy nevybrali z orientační typové nabídky, kontaktujte nás a my Vám nabídneme řešení podle Vašich představ.


Máte zájem o tento produkt ?

Provádíme montáž a servis
bezpečnostních dveří BEDEX.