DormaKaba – přístupový systém

Komplexní řešení

Široké portfolio produktů a služeb pro bezpečnost a přístupová řešení od jedné ze tří největších společností na světovém trhu v této oblasti. Společnost Dormakaba je aktivní ve více než 50 zemích a má zastoupení prostřednictvím výrobních závodů a distribučních a servisních míst na všech relevantních trzích.

Díky jejímu systému můžete získat veškeré informace vztahující se k přístupu otevírání a zavírání dveří z jediného zdroje. Portfolio zahrnuje uzamykací systémy – od vložek, klíčů a zámků až po plně síťové elektronický přístup řešení – ale i fyzické přístupové systémy a automatické dveřní systémy, rovněž také komplexní řadu dveřních závěsů a kování nebo ovládání dveří. Ty jsou doplněny produkty pro záznamy dat, vysoce bezpečnostními zámky, horizontálními posuvnými stěnami, posuvnými příčkami a komplexním systémem kování na sklo.


Elektronická kování – c-lever pro

Kvalitní materiály splňují vysoké standardy z hlediska robustnosti, odolnosti proti povětrnostním vlivům a bezpečnosti. Kromě ochrany před vniknutím a požárem lze „c-lever pro“ použít i pro nouzové východy a únikové cesty. Příklady potenciálních aplikací zahrnují školy, nemocnice, pečovatelské domy, komerční nemovitosti nebo průmyslová zařízení.

Přístup můžete přesně řídit pro neomezený počet uživatelů, podle konkrétních míst a časových období. Nastavujete přístupová práva a můžete je rychle a flexibilně měnit v offline, vzdáleném nebo online režimu. Kromě toho můžete udělit přístupová práva k smartphonům tak, aby mohly být použity jako přístupová média u dveří.


Elektronická kování – c-lever compact

Elegantní a funkční dveřní kování. Otevřete snadno své dveře: stačí předložit autorizované přístupové médiu na c-lever a na jednotce se objeví zelené světlo – pak otevřete dveře klikou jako obvykle. Nastavte si přístupová práva a rychle a pružně je změňte, kdykoli potřebujete. Provozujte svůj systém v offline, vzdáleném nebo online režimu.

S řadou c-lever můžete ovládat přístup pro téměř neomezený počet uživatelů pro určitá místa a časy, přičemž mechanický master key systém budete i nadále používat zcela nezávisle. Přístupová média RFID lze také použít pro jiné aplikace, které jste již zavedli ve vaší organizaci.Nástěnné čtečky – Kompaktní čtečka 91 04

Tato kompaktní čtečka se hodí do každé budovy. Přiložte bezkontaktní kartu a zadejte kód na klávesnici – čtečka se rozsvítí a vydá zvukový signál o autorizaci. Čtečka je vhodná pro vnitřní i venkovní použití s odolností proti povětrnostním vlivům IP66. Tenký design umožňuje montáž přímo na kovové, dřevěné a plastové dveřní rámy. Může být integrována do několika systémů dormakaba – ať již v režimu online nebo offline.


Nástěnné čtečky – Kompaktní čtečka 91 10

Kompaktní čtečka 91 10 je online čtečka použitelná ve všech přístupových řešeních dormakaba. Čtečka spolu s řídící jednotkou zvyšuje bezpečnost ve firmě. Je velmi atraktivní díky inovativnímu, kompaktnímu designu a elegantnímu, vysoce lesklému povrchu hodící se do budov s moderní architekturou.


Nástěnné čtečky – Kompaktní čtečka 91 12

Kompaktní čtečka 91 12 je vhodná pro vstupy, u nichž je z bezpečnostních důvodů dodatečně požadováno ověření PIN. Je ideální pro dodatečné vybavení starších zařízení, protože je lze snadno použít u stávajících kabelů.


Digitální vložka

Jedná se o cylindrické zámky s vizuálními i akustickými signály o přístupu. Jsou kompaktní, energeticky úsporné a velmi snadno se instalují. Díky velkému množství verzí nabízí řešení pro všechny dveře.


Zaujala vás tato nabídka ?

Chcete poradit při výběru ?