Spolupracujeme

SmartKey

Česká firma specializující se na zabezpečovací a mechatronické technologie, která dává přednost osobnímu přístupu a kvalitě, proto všechny jejich produkty nejprve otestují, případně inovují, pro spokojenost zákazníků. Věnují se zejmnéna zabezpečení domů, bytů, hotelů a firem, které kombinují elektronické a jiné způsoby ochrany osob a majetku. V současnosti se také věnují vývoji samoobslužné recepce pro ubytovací zařízení integrované do systému TESA.

www.smartkey.cz


High Security

Bezpečnostní agentura poskytující veškeré služby související s ochranou majetku a osob.

Ve spolupráci s High Security s.r.o. zajišťujeme pro své klienty služby v oblasti dodávek a servisu elektronických zabezpečovacích systémů (EZS) a kamerových systémů (CCTV).

www.highsecurity.cz


PROTIVLOUPANI.cz

S narůstající kriminalitou si každý z nás uvědomuje nutnost chránit svůj majetek. V naší každodenní praxi se setkáváme s laickým povědomím o elektronickém zabezpečení, kamerových systémech, a stejně tak s požadavky na praktickou ukázku a prezentaci jednotlivých systémů. Jelikož si absenci této důležité části v našem oboru uvědomujeme, rozhodli jsme se pro rozšíření dosavadní činnosti o praktické centrum - showroom v Plzni, Lobezské ulici 1568/62. Naším cílem je představit široké veřejnosti možnosti jednotlivých druhů zabezpečení, jejich nenáročnou obsluhu, finanční dostupnost a veškeré služby s tím spojené.

www.protivloupani.cz