SmartLock – online systém

Online systém pro řízení pronájmu nemovitostí

SmartLock je systém vytvoření speciálně pro správu nemovitostí přes internet. Všechny komponenty jsou připojeny skrze wifi huby k internetu. Lze je nastavovat pomocí aplikace Android a iOS nebo webového z prohlížečů Chrome, FireFox, Safari, Explorer a ostatní. Hlavní výhodou systému je cloudový provoz, díky kterému odpadá pořizování drahých serverů pro provoz zámků. Plnou funkčnost systému v objektu zajistí pouhé zřízení wifi s připojením na internet.


Chytré kování SmartLock – online

Hlavním zařízením systému je bateriová klika SmartLock která umožňuje ovládání dveří a je výhradně instalována bez vedení kabelů. Výdrž baterie při použití lithiových, je až 2 roky online, nebo 20.000 otevření. Kliku lze ovládat pomocí mobilního telefonu (ekey), otisků prstů, číselných kódů, karet a čipů, mechanického klíče.

Všechny způsoby ovládání zámku lze nastavit v režimech:

  • Trvalý přístup (přístup platí, dokud jej nesmažete)
  • Přístup s datumem platnosti od/do (datum příjezdu a odjezdu hosta)
  • Opakující se přístup s omezením na přesný den a čas (např. pondělí 8-18, pracovní dny od 8-15 a pod.)
  • Jednorázový přístup (lze zadat a otevřít pouze jednou)

Další vlastnosti – offce režim – lze nastavit na určité dny a čas, kdy po otevření dveří platným přístupem nedojde k jejich uzamčení. K automatickému uzamčení dojde v nastavený čas. Tato funkce je ideální například pro veřejné prostory, které mají být přes den přístupné bez oprávnění, ale po skončení pracovní doby se do těchto prostor dostane pouze osoba s platným oprávněním. Všechna tato nastavení lze provádět online přes Wifi HUB, nebo u zámku přes aplikaci a Bluetooth propojení.


Wifi HUB 2.generace

Wifi Hub lze připojit do 230 V zásuvky nebo USB konektoru, například routeru. Maximální dosah hubu je v ideálním prostředí 10 metrů, v zástavbě 5-8 metrů (není vhodné hub umisťovat do kovových skříní nebo v souběhu s 230 V).

Hub zajišťuje komunikaci mezi zámkem a aplikací přes wifi připojení v budově. V případě výpadku internetu zařízení fungují na poslední nastavení. Do obnovení internetu není možné zámek nastavovat vzdáleně, ale je možné jej nastavit přes aplikaci a Bluetooth připojení.

Přes hub získáte informace o stavu baterií v zařízení, historii průchodů, aktuální vystavené karty, otisky, ekeye a přístupové kody včetně jejich nastavení platnosti. Přes hub lze dveře vzdáleně otevřít nebo nastavit office režim.


Chytrá čtečka SmartReader – online

Nástěnná čtečka je dalším komponentem, který lze připojit do systému. Čtečka je napájená 12V s max. odběrem 500mAh. Pro ovládání vašich zařízení je čtečka vybavena NO a NC výstupním kontaktem, je tak ideální pro napojení na ovládání například výtahu, posuvných dveří, garážových vrat (díky ovládání přes app lze garáž pohodlně otevřít z libovolné vzdálenosti nebo přes internet) a pod. zařízení.

Čtečku lze ovládat pomocí mobilního telefonu (ekey), číselných kódů, karet a čipů.

Zařízení lze napojit na Wifi HUB 2.generace, čímž získáte vzdálenou kontrolu historie zařízení a možnost vzdáleného otevření.


Aplikace – Android a iOS

Hlavním nástrojem pro správu zámku je váš chytrý telefon. V aplikaci přidáváte nové zámky, ekey přístupy, otisky prstů, karty a čipy, nebo přístupové kódy. Díky podpoře Android a iOS budete mít celý váš systém kdekoliv stále pod kontrolou.

Při vytváření systému založíte tzv. účet správce, který má dohled nad celým systémem a je schopen mazat a přidávat dveře. Další účty, které správce vytvoří mohou vytvářet kódy i karty, ale nemají přehled o činnosti ostatních účtů. Lze také vytvořit účty tzv. eKey, které mohou pouze odemknout dveře, mající v dosahu Bluetooth.

Aplikace je v českém nebo anglickém jazyce.


Webová služba TTLock Web System

Webová služba slouží ke správě více zařízení najednou. Přes webovou správu jste schopní vytvářet karty nebo přístupové kódy, které se automaticky nahrají do více zámků.

Například pokud host má po příjezdu otevřít svůj pokoj, hlavní vchod a třeba prostor pro úschovu kola.

Dále ve webovém prostředí můžete stáhnout historii událostí v zařízeních ve formátu XML.

Službu plánujeme rozšířit o integraci do rezervačního systému PREVIO.

Přejít na službu TTLock Web System.


Zaujala vás tato nabídka ?

Chcete poradit při výběru ?